Przedszkole Pluszowy Domek

pluszowy

Pluszowy Domek ma swoich wychowanków od 2006 roku. Dzisiaj to przedszkole
z oddziałem żłobkowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom oraz obserwując sukcesy naszych dzieci postanowiliśmy otworzyć filię Pluszowego Domku na Ursynowie. Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony od wielu lat sposób prowadzenia zabaw, zajęć edukacyjnych i bardzo bogata oferta zajęć dodatkowych, sprosta Państwa oczekiwaniom i potrzebom dzieci.

Filia Pluszowego Domku mieści się w specjalnie do tego celu przeznaczonym lokalu, spełniającym wszystkie wymogi. Do dyspozycji dzieci są przestronne, słoneczne i bardzo dobrze wyposażone sale edukacyjne i zabaw. Duża, przestronna szatnia bardzo ułatwia
gwarantuje komfort wspólnych przygotowań do wyjścia na plan zabaw, czy na spacer.

Dzieci bezpośrednio mają dostęp do placu zabaw dzierżawionego od spółdzielni mieszkaniowej. Miejsce to gwarantuje bezpieczeństwo i przyjemność zabawy,
a wyposażony jest w zabawki typu „małpi gaj”, piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie
i karuzelę. Całe wyposażenie spełnia wysokie wymagania i normy wskazane między innymi przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Dodatkowo dla młodszych dzieci do dyspozycji pozostaje balkon, który wiosną i latem zamienia się w „mini plac zabaw”, co umożliwia zdecydowanie częstsze przebywanie i prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.

Nie zapominając o Rodzicach, do Pluszowego Domku jest dogodny dojazd od ulicy Belgradzkiej oraz od ulicy Rosoła z parkingiem wewnętrznym, co ułatwia przywożenie i odbieranie dzieci.

Dużym atutem Pluszowego Domku jest jego lokalizacja. Usytuowany jest z dala od głównej drogi, na cichym i spokojnym osiedlu.

Pluszowy Domek od lat kultywuje tradycje bezpiecznego, ciepłego i przyjaznego dzieciom miejsca. Dobra atmosfera sprzyja nie tylko rozwojowi maluchów, ale pozwala na nawiązanie wzajemnych relacji pomiędzy Rodzicami i zdecydowanie sprzyja integracji.